На Черкаській ТЕЦ провели 2 етап вакцинації працівників

На Черкаській ТЕЦ провели 2 етап вакцинації працівників

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» на базі фельдшерського здоровпункту підприємства мобільною бригадою КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено другий етап вакцинації від COVID-19. Для щеплення працівників застосували вакцину CoronaVac від компанії Sinovac.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від COVID-19 і проведення масової вакцинації у 2021-2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я, визначено етапи проведення кампанії з впровадження вакцин та перелік цільових груп населення, що потребують першочергового охоплення вакцинацією.

До таких цільових груп належать працівники ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», адже фахівці паливно-енергетичного комплексу цілодобово забезпечують місто теплом, гарячим водопостачанням та електроенергією, забезпечуючи комфорт в оселях містян.

Вакцинацію працівників Черкаської ТЕЦ вдалося здійснити завдяки спільній роботі керівництва підприємства і КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» висловлює подяку за співпрацю у такій важливій справі Міністерству енергетики України, Міністерству охорони здоров’я України і окремо керівництву і мобільній бригаді КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за організацію процесу вакцинації та злагодженість дій.

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» охорона життя і здоров’я співробітників є пріоритетним напрямком!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ