На Черкаській ТЕЦ відбулися навчання з пожежної безпеки

На Черкаській ТЕЦ відбулися навчання з пожежної безпеки
На Черкаській ТЕЦ відбулися навчання з пожежної безпеки
На Черкаській ТЕЦ відбулися навчання з пожежної безпеки
На Черкаській ТЕЦ відбулися навчання з пожежної безпеки

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» у період з 27 по 30 серпня 2019 року представниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області для посадових осіб підприємства було проведено виїзні заняття з пожежної безпеки.

Оскільки робота теплоенергетиків повсякденно вимагає посиленої уваги, зосередженості та необхідних знань, на Черкаській ТЕЦ приділяється особлива увага навчанню персоналу з питань пожежної безпеки. Адже від професійності дій працівників залежить надійна й безпечна робота теплоелектроцентралі та навіть життя людей.

Цього разу навчання проходили посадові особи підприємства. Саме ця категорія працівників здійснює заходи щодо організації та проведення робіт із підвищеною пожежною небезпекою. З числа цих фахівців призначаються особи відповідальні за пожежну безпеку в підрозділах та за місцем проведення вогневих робіт, які на нашому підприємстві проводяться щоденно з оформленням відповідних нарядів-допусків персоналу.

Також посадові особи залучаються до підготовки підлеглого персоналу і входять до складу комісій з перевірки знань із питань охорони праці, пожежної безпеки та технічної експлуатації. Тому навчання та перевірка знань саме цієї категорії фахівців є дуже важливими.

Заняття проводились за «Програмою навчання з пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки».

У ході теоретичної частини педагогічні працівники Навчального центру поглибили знання працівників ТЕЦ щодо здійснення організаційних заходів з пожежної безпеки на підприємстві.

Практична частина заняття проводилась у вигляді тестування. Учасники заповнювали тематичні тести на перевірку знань. За підсумками навчання всі посадові особи підприємства показали хороші результати та добрі знання.

Директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов відмітив, що пожежна безпека на підприємстві є невід’ємною частиною організації робочого процесу. Кожен співробітник станції повинен неухильно дотримуватися відповідних вимог, а організаційна складова при цьому покладається на посадових осіб.

– Завдяки розробленій програмі підготовки навчання було змістовним та продуктивним, а це безумовно сприятиме професійному підходу працівників до виконання своїх обов’язків та забезпечить належний рівень пожежної безпеки на підприємстві загалом, – наголосив директор.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ