На Черкаській ТЕЦ провели заходи з нагоди Дня охорони праці!

На Черкаській ТЕЦ провели заходи з нагоди Дня охорони праці!

На підприємстві ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» долучилися до Дня охорони праці, який відзначають в Україні щороку 28 квітня. За рекомендацією Міжнародної організації праці, девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» (БЗР – безпека та здоров’я на роботі).

Охорона праці є невід’ємною складовою виробничого процесу на Черкаській ТЕЦ, адже здоров’я та життя наших працівників – це найбільша цінність!

Так, з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, на ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» провели комплекс профілактичних заходів. Зокрема, перевірили стан безпеки та охорони праці на робочих місцях, оновили інформаційні куточки з охорони праці, провели тематичні навчання та інструктажі для працівників.

Також на теплоелектроцентралі відбувся Тиждень охорони праці, впродовж якого було проведено огляд-конкурс із професійної майстерності серед бригад і виробничих дільниць на краще робоче місце. За результатами цього конкурсу, за успішне виконання виробничих завдань із додержанням вимог виробничої безпеки було обрано найкращих.

За підсумками, за сумлінне виконання вимог виробничої санітарії, охорони праці та промислової безпеки адміністрацією Черкаської ТЕЦ нагороджено почесною грамотою таких працівників:

 • Фещенко Романа Вікторовича – начальника зміни електростанції;
 • Швецова Андрія Андрійовича – старшого електромонтера з обслуговування електроустаткування електростанцій;
 • Придибайло Володимира Григоровича – заступника начальника електричного цеху з ремонту;
 • Денисенко Сергія Івановича – заступника начальника паливо-транспортного цеху з експлуатації;
 • Рясика Віталія Петровича – машиніста вагоноперекидача ПТЦ;
 • Чеховського Олександра Миколайовича – начальника зміни паливо-транспортного цеху;
 • Коваленко-Андрійчук Людмилу Борисівну – прибиральника службових приміщень.

За підсумками конкурсу професійної майстерності профспілкова організація підприємства почесними грамотами відзначила наступних працівників:

 • Кривошея Миколу Павловича – електромонтера з ремонту апаратури, релейного захисту й автоматики;
 • Точального Івана Сергійовича – заступника начальника паливо-транспортного цеху з ремонту;
 • Трепак Аллу Анатоліївну – завідувача фельдшерського здоровпункту; – Пунова Костянтина Євгенійовича – майстра з ремонту устаткування району теплових мереж;
 • Підлубняка Романа Анатолійовича – майстра з ремонту устаткування котлотурбінного цеху;
 • Мирошниченко Ніну Кузьмівну – прибиральника службових приміщень.

– Безпека в енергетиці є пріоритетною вимогою часу, – зазначає Директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда. – Специфіка діяльності теплоелектроцентралі передбачає наявність на підприємстві робочих місць із складними та небезпечними умовами праці. До того ж, у період пандемії COVID-19 виробничі завдання обмежені необхідністю проведення додаткових профілактичних заходів, зокрема: використання засобів індивідуального захисту, дезінфекції робочих місць, додаткових прибирань приміщень, тощо. Охорона праці на підприємстві – це цілісна система прав, обов’язків та повноважень, як для керівників, так і для працівників, –наголошує Олексій Володимирович.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» дякує працівникам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та чітке виконання вимог охорони праці й вітає із отриманням нагород, бажаючи подальших досягнень у професійній діяльності. Впевнені, що ви будете прикладом для інших у сумлінному та відповідальному ставленні до виконання професійних обов’язків, зокрема до питань охорони праці на своєму робочому місці.

Додатково:

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня вшанування пам’яті працівників, які загинули на роботі. Він уперше був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році.

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР (безпека та здоров’я на роботі), визначених у Конвенції №187 про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. Нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі, як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ