На Черкаській ТЕЦ з нагоди Дня енергетика відзначили кращих з кращих!

На Черкаській ТЕЦ з нагоди Дня енергетика відзначили кращих з кращих!

22 грудня цього року на ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» відбулися святкові урочистості з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Розпочав урочисті збори та привітав теплоенергетиків зі святом директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда. Керівник відмітив, що незважаючи на всі складнощі, які наразі відбуваються в енергетичній сфері країни, Черкаська теплоелектроцентраль продовжує працювати, надійно забезпечуючи місто гарячою водою та теплом.

«Цей рік був не легким, але на сьогодні ми бачимо подальшу перспективу для нашої станції та маємо впевненість у завтрашньому дні. Є позитивні зрушення в окремих гострих питаннях, що стояли перед підприємством в останні місяці. Забезпечення безперебійного проходження цьогорічного опалювального періоду – наш обов’язок, який буде виконано» – наголосив Олексій Володимирович. Наостанок керівник побажав усьому колективу ТЕЦ натхнення, безаварійної роботи нових здобутків, злагоди у родинах та подякував за злагоджену та плідну працю.

Подякувавши колективу, Олексій Біда з нагоди Дня енергетика, відзначив працівників підприємства почесними грамотами.

Привітала колектив станції з професійним святом і міська влада. Від імені міського голови енергетиків поздоровив його заступник Руслан Ткаченко.

«Дякую колективу Черкаської ТЕЦ за сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток електроенергетики міста Черкаси. Завдяки вашій щоденній праці містяни відчувають комфорт і затишок у своїх домівках. У цей день прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, нових досягнень, реалізації всіх планів і задумів», – звернувся до працівників ТЕЦ Руслан Ткаченко.

Під час урочистостей заступник міського голови вручив медаль «За сумлінну працю» Володимиру Квітці, начальнику ремонтно-будівельного цеху ТЕЦ, який працює у сфері енергетики вже понад 50 років, та нагородив низку працівників грамотами виконавчого комітету і подяками міського голови.

Голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко зазначив, що сьогодні від стабільної роботи ТЕЦ залежить не лише комфорт та затишок громадян, а й функціонування інших сфер міста.

«Дорогі енергетики, вітаю вас із професійним святом! Ми з особливою відповідальністю дбаємо про енергетичну безпеку свого міста та країни. Бажаю щоденно відчувати велику людську вдячність за вашу невтомну роботу, бажаю всім здоров’я, життєвої сили, світла, миру та добра», – зазначив Віктор Володимирович. Привітавши теплоенергетиків, голова правління вручив працівникам станції Почесні грамоти від імені Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Відзначив енергетиків за тепло й світло в домівках та нагородив грамотами та подяками за сумлінну працю голова обласної організації профспілки працівників енергетики Олександр Молдованов.

Почесні нагороди отримали, як начальники відділів та цехів, так і електрослюсарі, монтажники, електромонтери, інженери, слюсарі, машиністи та майстри з ремонту.

Шановні енергетики, зі святом та успіхів у подальших звершеннях!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ