Опалювальний сезон для споживачів Черкаської ТЕЦ завершився!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради, опалювальний сезон у Черкасах завершився 1 квітня.

На сьогодні ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» припинила постачання теплової енергії для опалення житлових будинків міста та інших споживачів. Подачу тепла в освітні та медичні заклади зупинять, згідно з поданими зверненнями керівників закладів до надавача послуг із теплопостачання.

Балансоутримувачі багатоквартирних житлових будинків і керівники комунальних закладів та бюджетних установ зі свого боку повинні здійснити відключення системи запірної арматури внутрішньобудинкових мереж теплопостачання та перевірити технічний стан обладнання для того, щоб унеможливити подальше нераціональне використання теплової енергії.

З питань відключення теплоносія у внутрішньобудинкових системах теплопостачання, закликаємо споживачів звертатися до балансоутримувачів житлових будинків або обслуговуючої компанії!

Черкаська ТЕЦ наразі переводить власні магістральні теплові мережі в робочий режим міжопалювального сезону з відповідним регулюванням параметрів теплоносія для забезпечення послуги гарячого водопостачання.

Після повного завершення опалювального сезону на станції розпочинається ремонтна кампанія з підготовки генеруючого обладнання до наступного опалювального періоду, щоб у ваших домівках було тепло та затишно!

Мирного, спокійного та сонячного неба над головою нам усім!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ