Опалювальний сезон для житлового фонду та інших споживачів Черкаської ТЕЦ завершується

Опалювальний сезон для житлового фонду та інших споживачів Черкаської ТЕЦ завершується

Від сьогодні, 12 квітня 2021 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради, опалювальний сезон у Черкасах завершується. ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» припиняє постачання теплової енергії до житлових будинків міста та інших споживачів, окрім закладів освіти та охорони здоров`я.

Лікарні, інші заклади охорони здоров’я та освіти підприємство й надалі продовжить забезпечувати теплом. Подачу опалення у них припинять за поданими зверненнями керівників таких закладів до надавача послуг з теплопостачання.

Процес відключення опалення проходить поступово й буде завершено за декілька днів. Черкаська ТЕЦ наразі переводить власні магістральні теплові мережі в режим міжопалювального сезону з відповідним регулюванням параметрів теплоносія для забезпечення послуги централізованого гарячого водопостачання. Після повного завершення опалювального сезону на станції розпочнеться ремонтна кампанія з підготовки технічного обладнання до наступного опалювального періоду.

Балансоутримувачі багатоквартирних житлових будинків та керівники комунальних закладів і бюджетних установ зі свою боку повинні наразі провести відключення системи запірної арматури внутрішньобудинкових мереж теплопостачання та перевірити технічний стан обладнання для того, щоб унеможливити подальше нераціональне використання теплової енергії.

Шановні споживачі!

Щодо питань відключення теплоносія у внутрішньобудинкових системах теплопостачання, просимо звертатися до балансоутримувачів ваших житлових будинків або обслуговуючої компанії!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ