Опалювальний сезон у Черкасах завершується!

Опалювальний сезон у Черкасах завершується!

Опалювальний сезон у Черкасах завершується з 1 квітня 2024 року. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради. Керівники міста констатують: опалювальний сезон цьогоріч пройшов без проблем!

«До цього сезону ми готувалися дуже ретельно, адже прогнозувалося, що він може бути важким через російську агресію. Були вчасно та якісно проведені гідравлічні випробування, підготовлені всі центральні теплові пункти. 33 будинки, у яких без електроенергії не працює система опалення, були оснащені генераторами (слава Богу, вони не знадобилися). Підготовка дала свої результати»,коментує в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Андрій Наумчук.

Тож опалювальний сезон у Черкасах вдалося пройти успішно. Міський голова Анатолій Бондаренко подякував комунальникам за злагоджену та продуктивну роботу.

«Дякую всім причетним! Теплопостачальні організації міста: «Черкаситеплокомуненерго» та ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» спрацювали дуже добре. Кількість аварій була незначною, й вони вчасно усувалися. І це незважаючи на брак кадрів, адже багато працівників підприємств, які обслуговують тепломережі, були мобілізовані до лав ЗСУ. Сподіваюся, що й у наступному опалювальному сезоні комунальники покажуть гарні результати», – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Підготовку до наступного опалювального сезону тепловики розпочнуть із середини травня.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради