Передавати показники лічильників через Телеграм бот – легко та швидко!

Передавати показники лічильників через Телеграм бот – легко та швидко!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» нагадує, що для отримання коректних нарахувань, показання квартирних (індивідуальних) приладів обліку теплової енергії та гарячої води варто здійснювати з 10 до 30 числа щомісяця!

Щоб наші споживачі передавали показники, навіть не виходячи з дому, підприємством у додатку Телеграм створено зручний чат-бот. За допомогою Телеграм-бота швидко та в будь-який час доби, ви зможете передати показання лічильників по одному або декільком особовим рахункам.

Отже, щоб розпочати роботу в Телеграм-боті необхідно виконати кілька нескладних кроків.

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:

  1. У додатку Telegram у рядку пошуку набираємо: Черкаська ТЕЦ_ПОКАЗНИКИ або переходимо за наступним посиланням: https://t.me/CherkasyTecPokaznikiBot, після чого, ви опинитеся безпосередньо в чаті.
  2. Натискаємо «розпочати/старт».
  3. Щоб пройти реєстрацію натискаємо в меню на розділ «Додати особовий рахунок».

Після успішної реєстрації особового рахунку, ви побачите ПІБ особи, на яку зареєстровано вищезазначений рахунок. Після цього, ще раз введіть номер особового рахунку для підтвердження.

  1. Для передачі показників у меню обираємо пункт «Мої особові рахунки». З’явиться перелік зареєстрованих вами особових рахунків.
  2. Виберіть у меню необхідний рахунок.
  3. Натисніть на необхідний прилад обліку, який закріплено за цим рахунком (на опалення/на гаряче водопостачання). У чат-боті побачите попередній показник, який вами було передано.
  4. Введіть нові показники та натисніть «ЗБЕРЕГТИ» або «ЗМІНИТИ», якщо помилково внесли не вірні дані.

У разі встановлення декількох приладів обліку, процедуру внесення показників необхідно провести по всім зареєстрованим приладам. Не забудьте зберігати дані після кожного вводу показників.

Нагадуємо, що з 04 травня 2024 року підприємство тимчасово припинило генерацію теплової та електричної енергії. Зупинка теплоелектроцентралі була зумовлена необхідністю планового проведення комплексу ремонтних робіт на основному виробничому обладнанні. Нарахування за період зупинки ТЕЦ не здійснюватиметься. Втім для уникнення непорозумінь просимо передати показники лічильників гарячої води до 30 травня.

Як розпочати роботу в Телеграм-боті – покрокова відео-інструкція за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=euNh3SAcU2g

Пресслужба Черкаської ТЕЦ