Підготовка Черкаської ТЕЦ до зими виходить на фінішну пряму!

Підготовка Черкаської ТЕЦ до зими виходить на фінішну пряму!

Підготовка ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» до опалювального періоду 2023-2024 років виходить на фінішну пряму. На сьогодні, 11 жовтня 2023 року, рівень готовності станції до навантажень в осінньо-зимовий сезон сягає 95%.

Відповідно до затверджених графіків, виконано комплекс необхідних заходів і практично завершено підготовку енергетичного устаткування й теплового господарства. Фахівцями проведено ремонтно-відновлювальні роботи на парових котлах, турбогенераторах і допоміжному обладнанні виробничих цехів. Завдяки тяжкій праці спеціалістів ТЕЦ і підрядних організацій цьогоріч реалізовано величезний обсяг робіт.

Так, станом на 11 жовтня 2023 року:

– виконано поточний ремонт котлів станційних №3, №4, №5, №9;

– завершується капітальний ремонт парового котла ст.№6 та ст.№7;

– відремонтовано парову турбіну №3 та №4;

– виконано капітальний ремонт і нині проводяться пусконалагоджувальні роботи на паровій турбіні №5.

«Паровий котлоагрегат відіграє ключову роль при виробництві теплової та електричної енергії на теплоелектроцентралі. Цього року, капітально відремонтувавши два котли й турбіну, ми плануємо в повній мірі реалізувати цьогорічну ремонтну програму. Це дасть нам змогу в опалювальний період підняти теплове та електричне навантаження для забезпечення містян необхідним теплом, а країни – електроенергією», – пояснює головний інженер ТЕЦ Юрій Харко.

«Зазначений перелік ремонтів, виконаний на енергетичному устаткуванні, має важливе значення для забезпечення надійної та безаварійної роботи станції під час проходження опалювального сезону з дотриманням графіків теплового та електричного навантаження», – наголошує Юрій Володимирович. – На сьогодні підготовка ТЕЦ здійснюється згідно з встановленим графіком, певною мірою ми його навіть випереджаємо. Отже, тепло у будинках містян з’явиться вчасно!».

Пресслужба Черкаської ТЕЦ