Підтримка працівників під час війни

Підтримка працівників під час війни

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» провели робочу зустріч щодо побудови системи психосоціальної підтримки працівників на підприємстві.

Теплоелектроцентраль – є найбільшим постачальником теплової та виробником електричної енергії в області. Від співпраці й порозуміння всіх служб і підрозділів залежить якісне, вчасне та надійне постачання тепла в кожну домівку міста Черкаси.

Сьогодні, як ніколи, необхідно підтримувати працівників такого стратегічно-важливого підприємства й турбуватися про тих, від праці кого залежить такий необхідний затишок і щоденна атмосфера тепла.

Про побудову системи психосоціальної підтримки працівників на підприємстві, говорили під час робочої зустрічі, в якій взяли участь голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко, директор ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» Євген Рябінка та регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Вікторія Шепіль.

Також у межах державної програми «Ти як?», було організовано практичний семінар-тренінг для жіночої частини колективу, з метою психологічної підтримки та профілактики професійного вигорання.

Турбуватися про тих, хто турбується про інших, запитати «Ти як?» – це важлива складова екосистеми Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Навчаємося, розвиваємося, мотивуємося та дбаємо про себе!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ