Послуги з постачання гарячої води та постачання теплової енергії надаються згідно з новими Договорами

Послуги з постачання гарячої води та постачання теплової енергії надаються згідно з новими Договорами

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що на виконання порядку, визначеного Законом України «Про житлово-комунальні послуги», наразі гаряча вода та тепло до ваших домівок постачається, відповідно до публічних індивідуальних договорів приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Затверджені Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води є публічними договорами приєднання і укладаються з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

На офіційному веб-сайті ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» (https://khimvolokno.com.ua/) від 13.10.2021 року було опубліковано повідомлення з текстами публічних договорів приєднання про надання послуги з постачання теплової енергії та про надання послуги з постачання гарячої води.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Ознайомитися з Типовим індивідуальним договором про надання послуги з постачання теплової енергії та Типовим індивідуальним договором про надання послуги з постачання гарячої води можливо на нашому сайті khimvolokno.com.ua у розділах «Для населення» та «Для компаній».

Тариф на відповідні послуги (теплопостачання, гаряче водопостачання) встановлюється, відповідно до чинного законодавства, органом місцевого самоврядування, а саме виконавчим комітетом Черкаської міської ради (Рішення №1094 від 07.10.2021р.).

Пресслужба Черкаської ТЕЦ