Повідомлення про оприлюднення на сайті публічних індивідуальних договорів приєднання

Повідомлення про оприлюднення на сайті публічних індивідуальних договорів приєднання

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє про укладення публічних індивідуальних договорів приєднання про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, відповідно до порядку визначеного Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Затверджені Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії та Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води, які є публічними договорами приєднання і укладаються з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» публікує текст публічних договорів приєднання про надання послуги з постачання теплової енергії та про надання послуги з постачання гарячої води. Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

Додатково: вартістю послуги є встановлений відповідно до законодавства тариф на відповідні послуги. Розмір тарифу зазначено на офіційному веб-сайті виконавця послуг ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»: https://khimvolokno.com.ua/.

Розмір тарифу може бути змінено у разі прийняття компетентним органом відповідного рішення.

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з постачання гарячої води.

Типовий індивідуальний договір про надання послуг з постачання теплової енергії.

Рішення про встановлення тарифів.

Інформація про технічні характеристики житлових будинків.

Абон плата з лічильниками.