Представники від Черкаської ТЕЦ взяли участь у нараді щодо підготовки до опалювального сезону

Представники від Черкаської ТЕЦ взяли участь у нараді щодо підготовки до опалювального сезону

Представники від ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» взяли участь у робочій нараді за участю міського голови Анатолія Бондаренка, керівництва Департаменту ЖКК та КП «Черкаситеплокомуненерго» щодо стану підготовки міста до наступного опалювального сезону. Під час наради теплопостачальні підприємства прозвітували про перебіг гідравлічних випробовувань у м.Черкаси.

Від Черкаської ТЕЦ на нараді доповідав голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко:

– Для того, аби з приходом холодів у домівках містян було тепло, підприємство у міжопалювальний період готує теплове господарство до зими та виконує повний обсяг робіт з ремонту та заміни зношеного теплопостачального обладнання на котельнях і теплових мережах міста. Зокрема, вже проведено відповідні тендери та закуплено витратні матеріали.

Також Віктор Володимирович розповів, що за тиждень розпочнуться капітальні роботи з реконструкції теплової мережі по вул. Симиренківській, де буде повністю замінено зношені труби мережі на нові сучасні попередньо ізольовані. Загалом – 520 метрів у двотрубному вимірі.

– Зважаючи на численні пориви на магістралях Черкаської ТЕЦ, що зумовлені суттєвою зношеністю трубопроводів, а також через те, що виявлені пошкодження залягають на значній глибині й це призводить до затримання проведення ремонтних робіт, нині фіксується відставання від запланованого графіку проведення гідравлічних випробовувань, – зауважив Віктор Олексенко та запевнив, що ремонтні бригади ТЕЦ наразі роблять все можливе, аби мешканці мікрорайонів Черкас, якомога швидше були з гарячою водою.

У ході робочої наради міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, щоб усі ремонтні роботи були оперативно виконані та пообіцяв тримати підготовку міста до опалювального сезону під особистим контролем.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ