Розпочинається третій етап гідравлічних випробувань тепломереж міста

Розпочинається третій етап гідравлічних випробувань тепломереж міста

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що наразі тривають підготовчі роботи до ІІІ-го етапу гідравлічних випробувань мереж системи опалення та гарячого водопостачання.

Зазначений етап гідровипробувань проводитиметься по вул. Благовісна, бульв. Шевченка, вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Гоголя, вул. Добровольського, вул. Кобзарська, вул. Нижня Горова, вул. Надпільна, вул. Нарбутівська, вул. Пацаєва, вул. Різдвяна, вул. Сергія Амброса, вул. Симиренківська, вул. Чехова.

Будинки, які підпадають під третій етап гідравлічних випробувань, будуть відключатися від гарячого водопостачання впродовж нинішнього тижня поступово.

Детальний перелік будинків з адресами, у яких тимчасово відключать гарячу воду під час ІІІ-го етапу, дивіться тут ТРЕТІЙ ЕТАП.

Випробування теплових мереж на міцність та щільність на сьогодні є найбільш дієвим запобіжним заходом, який дозволяє завчасно виявляти критичні місця тепломереж. Це дає змогу знаходити та оперативно ремонтувати найбільш зношені ділянки трубопроводу мережі та запобігати появі нових пошкоджень під час наступного 2021-2022рр. осінньо-зимового сезону.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» приносить вибачення містянам за тимчасові незручності. Наголошуємо, що якісна підготовка теплових мереж до наступного опалювального сезону сьогодні є запорукою його стабільного та безаварійного проходження.

Черкаська ТЕЦ проводить гідравлічні випробування під тиском 16 атмосфер. Звертаємося до всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання.

При виявленні пошкоджень тепломережі негайно повідомте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-78; 39-73-95.

Пресслужба Черкаської  ТЕЦ