Шановні споживачі, зустріньте Новий рік без боргів!

Шановні споживачі послуг теплопостачання!

Трудовий колектив ВП «Черкаська ТЕЦ» докладає максимум зусиль аби забезпечити надійне проходження опалювального періоду в місті Черкаси та створює комфортні температурні умови у Ваших оселях. Утім, несвоєчасна оплата споживачами рахунків за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води створює загрозу надійному теплопостачанню будинків жителів усього міста.

Адміністрація підприємства повідомляє, що громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця своєчасно сплачувати обов’язкову частку платежів та негайно погасити наявну заборгованість. За умови невиконання зазначених умов споживачі – отримувачі державної допомоги втрачають право на отримання житлової субсидії. Наголошуємо, що ВП «Черкаська ТЕЦ» кожного місяця надає до Департаменту соціальної політики списки боржників, які автоматично втрачають право на отримання субсидії.

Громадян, які наразі мають прострочену заборгованість за отримані послуги з теплопостачання, просимо термінового погасити борг. Адже Черкаська ТЕЦ сумісно з судовими органами та державною виконавчою службою нині проводить активні заходи щодо примусового стягнення заборгованості, шляхом накладення арешту на рухоме та нерухоме майно боржників. Наполегливо рекомендуємо Вам не доводити вирішення питання до примусового стягнення боргу та арешту майна.

Шановні споживачі, сподіваємося на взаєморозуміння та надійні партнерські відносини. Вітаємо Вас із наступаючими святами та бажаємо Вам успіхів у Новому році! Вирішуйте питання оплати заборгованості у старому році та зустріньте Новий 2019 рік без боргів!

Висловлюємо щиру подяку дисциплінованим споживачам, які вчасно проводять оплату комунальних послуг.

З повагою, керівництво ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»