Скористайтесь «Голосовою поштою» для передачі показників!

Скористайтесь «Голосовою поштою» для передачі показників!

Шановні споживачі!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаська ТЕЦ» наголошує, для того щоб не допускати розбіжностей у розрахунках передавайте показники лічильників гарячої води вчасно, а саме – щомісяця, з 20-го числа й до кінця поточного місяця 30 (31) число, будь-яким комфортним для вас способом.

Акцентуємо вашу увагу, що на сьогодні для всіх споживачів Черкаської ТЕЦ доступна цілодобова послуга «Голосова пошта» для передачі показників квартирних лічильників гарячого водопостачання.

Щоб скористатися цією послугою необхідно:

  1. Набрати номер телефону: (0472) 31-96-90;
  2. Обрати у телефонному меню пункт 1;
  3. Уважно прослухати повідомлення автовідповідача;
  4. Після звукового сигналу вказати необхідну інформацію (номер особового рахунку, адресу, кінцеві показники лічильника гарячої води).

Залишене клієнтом на автовідповідач голосове повідомлення з показниками лічильника гарячого водопостачання приймається фахівцем Центру обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ та переноситься в основну базу даних. Цією послугою можуть скористатись усі без винятку споживачі Черкаської ТЕЦ.

Передавайте показники лічильників вчасно, адже від цього залежить коректність нарахувань у платіжках за спожиту вами теплову енергію.

Працюємо для Вас! Все буде Україна!

З повагою,

 адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»