Слава та вічна пам’ять герою!

Слава та вічна пам’ять герою!

Колектив ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» сумує з приводу непоправної втрати – загибелі воїна-енергетика Кулагіна Сергія Васильовича.

Сергій Васильович служив гранатометником 3 стрілецької роти військової частини А7104. Разом із побратимами боронив Україну на Луганському напрямку. 15 листопада під час виконання бойового завдання та прямого контакту з противником він отримав несумісні з життям поранення. Захиснику було 56 років, коли його серце зупинилося. Воїн до останнього свого подиху мужньо боронив рідну землю від ворога.

Чоловік був енергетиком за покликанням. 15 років свого життя Сергій Кулагін присвятив роботі на Черкаській ТЕЦ. Розпочинав свою трудову діяльність на теплоелектроцентралі зварником. Маючи чудові фахові вміння та знання, згодом працював слюсарем та електрозварником котлотурбінного цеху ТЕЦ.

Нехай добрий та світлий спомин про Сергія Васильовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав і шанував. Він назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, професіоналом своєї справи. Як і кожен, він мріяв про мирне небо над Україною. Сергій Кулагін навіки буде прикладом справжнього героїзму й відданості своїй країні.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого.

Слава Герою! Вічна пам’ять і шана захиснику!

Прощання з Сергієм Васильовичем відбудеться 30.11.2023 року в Будинку трауру о 10:00 годині.