Ремонт теплових мереж: адреси відключення послуги теплопостачання та ГВП

Ремонт теплових мереж: адреси відключення послуги теплопостачання та ГВП

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що під час опалювального сезону виникає необхідність проведення регламентних робіт на тепло-технічному обладнанні Черкаської ТЕЦ. При виконанні зазначених робіт можливі тимчасові відключення опалення та гарячого водопостачання у будинках мешканців.

При цьому, ознайомитися з адресами відключення і термінами відновлення послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до споживачів можливо на головній сторінці офіційного веб-сайту ПРАТ «Черкаське хімволокно» у розділі «Ремонт теплових мереж» https://khimvolokno.com.ua/remont. Зазначений розділ створено задля оперативного інформування споживачів.

Звертаємо увагу, що оновлення на сайті адрес багатоквартирних будинків, щодо відключення послуг, відбувається по мірі надходження заявок на відключення. У разі дострокового завершення ремонтних робіт, відновлення послуг відбувається раніше вказаного терміну.

До того ж, щоб дізнатися інформацію щодо місця проведення ремонтних робіт та отримати уточнюючі дані, щодо адрес тимчасово відключених будинків, зверніться до оператора «Району теплових мереж» за номером (0472) 64-02-76.

Приносимо вибачення у разі виникнення тимчасових незручностей, пов’язаних із відключенням теплопостачання та гарячої води у Вашому будинку та заздалегідь вдячні за розуміння.

З повагою,

адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»