Тариф Черкаської ТЕЦ на гарячу воду для населення найнижчий з-поміж міст України!

На сьогодні ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» забезпечує черкащан гарячою водою за найнижчим тарифом з-поміж міст України.

До того ж, упродовж опалювального періоду Черкаська теплоелектроцентраль за одним із найнижчих тарифів постачає тепло до будинків містян, створюючи затишок та комфорт.

Підприємство ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» забезпечує теплом та гарячою водою дві третини міста Черкаси. Це 30 дитячих садочків, 22 школи, 14 лікувальних закладів, 92 бюджетні установи та 780 житлових будинків міста Черкаси.

Нагадаємо, що в Україні, починаючи з 2021 року, діє мораторій на підвищення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячого водопостачання для населення.

«Економіка України» публікує великий матеріал про тарифи на комунальні послуги для українців у 2024 році. ПРАТ «Черкаське хімволокно» в лідерах по найнижчих тарифах. Детальна інформація за посиланням: https://thepage.ua/ua/economy/tarif-na-elektroenergiyu-gaz-vodu-ta-opalennya-u-2024-roci#anchor-3