Тепло у будинках містян відновлено!

Завдяки оперативним та злагодженим діям працівників ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» теплопостачання у будинках жителів міста відновлено.

Аварійно-ремонтні бригади Черкаської ТЕЦ аби оперативно ліквідувати аварійну ситуацію працювали всю ніч. Тепловикам вдалося встановити місце пошкодження тепломережі. Близько 19.00 год. вечора 12 грудня аварію було локалізовано та розпочато заповнення трубопроводів мережі теплоносієм. До першої години ночі теплопостачання відключених споживачів було повністю відновлено.

Нагадаємо, що 12.12.2018р. сталася аварія на тепловій мережі в районі перехрестя вулиць Нарбутівської та Різдв’яної (між тепловими камерами ТК – 222б та ТК – 222б/1). Задля недопущення виливів теплоносія назовні та підтоплення, у ході робіт було проведено часткове відключення ділянки теплової магістралі №9.

Шановні споживачі теплової енергії!

Якщо на ранок 13.12.2018р. теплопостачання у вашій оселі відсутнє, зверніться до балансоутримувача вашого будинку (СУБ, ОСББ, ЖБК) з питань налагодження внутрішньобудинкової системи опалення. Наразі на вводі у будинок Черкаська ТЕЦ забезпечує необхідні параметри теплоносія та безперебійно забезпечує теплом місто Черкаси.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ