У серпні споживачі Черкаської ТЕЦ отримають рахунки з рекомендованим авансовим платежем за опалення

У серпні споживачі Черкаської ТЕЦ отримають рахунки з рекомендованим авансовим платежем за опалення

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що у серпні 2021 року наші споживачі вперше отримають платіжки, які міститимуть нарахування рекомендованого платежу за послугу з централізованого опалення (постачання теплової енергії).

Тобто, у платіжці за липень, який споживачі отримають у серпні, з’явиться окремий розділ із рекомендованим авансовим платежем за опалення. Рекомендовані суми за опалення споживачі зможуть сплачувати за бажанням, зменшуючи навантаження на сімейний бюджет узимку та не накопичувати таким чином борги за тепло.

Рекомендований платіж є авансовим. Такий варіант запропонований споживачу виконацем послуг задля зменшення фінансового навантаження на оплату наданих комунальних послуг споживачем протягом наступного опалювального періоду та забезпечення можливості закупівлі виконавцем послуг необхідних обсягів палива для виробництва теплової енергії, з метою своєчасного початку та надійного проходження опалювального періоду 2021-2022 років.

Зазначений платіж не є обов’язковим, при цьому сплачені споживачами кошти будуть зараховані виконавцем послуг на особові рахунки споживачів, як попередня оплата за послуги. Використання виконавцем послуг сплачених споживачами коштів, які нараховані рекомендованим платежем, буде здійснюватись при розрахунках за фактично надані споживачам послуги в наступних звітних періодах опалювального сезону.

Звертаємо увагу, що оплата споживачами рекомендованих платежів упродовж міжопалювального періоду забезпечить:

  • значне зниження фінансового навантаження на сім`ї споживачів у подальшому протягом опалювального періоду;
  • запобігання утворення заборгованості за надані послуги в наступних періодах;
  • недопущення споживачами порушення умов договірних відносин та вимог чинного законодавства в частині проведення своєчасних розрахунків за надані комунальні послуги;
  • запобігання припиненню надання послуг внаслідок утворення заборгованості та примусовому стягнення боргу та штрафних санкцій у судовому порядку.

Висловлюємо окрему подяку споживачам, які здійснюють своєчасну оплату вартості наданих послуг та не допускають утворення заборгованості!

З повагою,

адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»