Увага! Оголошуємо старт конкурсу малюнку «Діти про енергетику»!

Увага! Оголошуємо старт конкурсу малюнку «Діти про енергетику»!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що від сьогодні, 17 листопада 2021 року, стартує Конкурс творчого малюнку «Діти про енергетику», який щороку, вже традиційно, ми проводимо серед дітей працівників підприємства з нагоди професійного свята – Дня енергетика! Тож, запрошуємо дітлахів взяти участь у Конкурсі та проявити свої творчі здібності.

Ознайомтеся з умовами Конкурсу:

  1. До участі у Конкурсі малюнку запрошуються діти від 6 до 15 років.
  2. На Конкурс приймаються дитячі творчі роботи, виконані довільною графічною або живописною технікою.
  3. Конкурсні роботи приймаються до 17 грудня 2021 року. Малюнки необхідно занести не пізніше 17 грудня в Пресслужбу кабінет №207 (біля абонвідділу).
  4. Конкурсні роботи виконуються на загальну тематику «Діти про енергетику». Проте, задля втілення творчої ідеї та реалізації креативних задумів, у рамках основної тематики учасникам пропонується кілька підтем на вибір, зокрема:
  • «Черкаська ТЕЦ – тепло в кожен дім»;
  • «Черкаська ТЕЦ через 100 років»;
  • «Мої батьки працюють на ТЕЦ».

Вимоги до конкурсних робіт:

– На Конкурс подаються малюнки форматом А-4, А-3;

– Усі роботи необхідно подати у зазначені терміни з 17 листопада по 17 грудня 2021р.;

– На зворотній стороні до кожної конкурсної роботи додається етикетка (10×6см), яка містить: назву роботи, прізвище, ім’я, вік автора та контактний номер телефону батьків;

– Конкурсні роботи виконуються різними художніми матеріалами: акварельні чи акрилові фарби, гуаш, кольорові олівці чи маркери;

– Зображення на малюнку має відповідати тематиці Конкурсу;

– Приймаються лише авторські дитячі роботи, які виконані з дотриманням умов Конкурсу.

Майстерність, техніку виконання робіт та дотримання тематиці Конкурсу оцінюватиме комісія. У кожній віковій категорії (6-8 років, 9-12 років, 13-15 років) буде визначено переможців та обрано три найкращі роботи 1, 2, 3 місця. У кінцевому підсумку, переможці та учасники отримають заохочувальні подарунки.

Усі конкурсні роботи авторам не повертаються, організатор на свій розсуд має право розпоряджатися малюнками учасників.

Інформацію про підсумки Конкурсу дитячого малюнку «Діти про енергетику» буде розміщено на офіційному веб-сайті ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» https://khimvolokno.com.ua/. Нагородження переможців відбудеться після оголошення результатів Конкурсу у грудні 2021 року на Черкаській ТЕЦ.

Запрошуємо дітлахів проявити свою творчість, показати значення професії «енергетик» та зобразити якою стане Черкаська ТЕЦ через 100 років. Бажаємо юним митцям натхнення та успіхів!

За детальною інформацією про конкурс звертайтесь у пресслужбу Черкаської ТЕЦ. Контактний телефон для довідок: (0472) 39-72-42 або (050)-38-717-97.

Адміністрація, профспілковий комітет ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»