Ваша оплата сьогодні – це значна підтримка стабільної роботи економіки України!

Ваша оплата сьогодні – це значна підтримка стабільної роботи економіки України!

Від початку війни ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» не лише продовжує працювати, а й, по змозі, долучається до оборони нашої країни. Підприємство сплачує податки, допомагає армії, а частина наших працівників долучилися до лав ЗСУ чи ТрО та несуть службу на східному фронті, стримуючи ворога.

Нині вся Україна продовжує героїчно протистояти російському вторгненню. Воїни захищають нашу державу зі зброєю в руках, а ми залишаючись у тилу, робимо все можливе, аби наші оборонці якнайшвидше здобули Перемогу та повернулись додому живими.

110 днів, як в Україні триває повномасштабна війна. Черкаська ТЕЦ в умовах воєнного стану працює у штатному режимі, оперативний персонал заступає на добову вахту, весь колектив виконує поставлені завдання, розуміючи свою соціальну відповідальність і свій обов’язок перед містом.

Працюючи, ми наповнюємо податками бюджети на підтримку країни, аби ситуація в економіці покращилася. Сьогодні економіка України має працювати задля наближення Перемоги. Так, за перший квартал 2022 року підприємством ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» до бюджету країни сплачено загалом 36 млн грн. податків та зборів.

Податки від бізнесу надважливі задля підтримки обороноздатності країни. Нині ми можемо сплачувати їх завдяки ЗСУ, які стримують ворога.

Наше підприємство сьогодні впевнено тримає енергетичний фронт, щоб армія могла ефективно воювати, економіка країни працювати, а громадяни відчували затишок у своїх домівках. І величезне значення у цьому відіграє не лише колектив теплоелектроцентралі, але й клієнти, які своєчасно сплачують за спожиті послуги.

Ми вдячні кожному, хто в цей непростий час знаходить можливість розрахуватися за послуги. Кожна ваша гривня сьогодні – це підготовка теплового господарства та мереж до наступного опалювального сезону, заробітна плата працівникам, обороноздатність нашого підприємства, податки до бюджету,  допомога державі та наближення такої очікуваної Перемоги.

У період таких складних випробувань, ми просимо наших споживачів по можливості розрахуватися за спожиті послуги.

Ваша оплата сьогодні – це значна підтримка стабільної роботи економіки та вагомий внесок у відновлення України!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ