Відбулося відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо схвалення Інвестиційної програми ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2021 рік

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 31 березня 2021 року, було схвалено проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на 2021 рік».

Відповідно до п.2.3 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, за місцем надання послуг ліцензіатом ПРАТ «Черкаське хімволокно» 13 квітня 2021 року, за участю представника НКРЕКП, відбулося відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на 2021 рік».

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення до Інвестиційної програми ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2021 рік та обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, було оприлюднено з метою одержання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауважень та пропозицій до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, не надійшло. Заявок для участі в відкритому обговорення проекту рішення НКРЕКП також не надходило.

В умовах введення карантину через пандемію коронавірусу в Україні, враховуючи обмеження на зібрання людей та задля дотримання необхідних заходів щодо запобігання поширенню та розповсюдженню COVID-19, відкрите обговорення було проведено на платформі ZOOM, шляхом проведення онлайн трансляції з голосуванням в чаті зареєстрованих учасників.

Відкрите обговорення відбулося за участю керівництва ПРАТ «Черкаське хімволокно», представників Черкаської ТЕЦ та міської влади. Головуючий відкритого обговорення Черемис Анатолій Іванович – Завідувач сектору НКРЕКП у Черкаській області.

ПРОТОКОЛ відкритого обговорення 13.04.2021р.

РЕЄСТР учасників відкритого обговорення