Відбулося відкрите обговорення (відкрите слухання) проєкту Інвестиційної програми з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2021 рік

Відбулося відкрите обговорення (відкрите слухання) проєкту Інвестиційної програми з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2021 рік

На виконання вимог Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Постановою НКРЕКП №1059 від 31.08.2017 року, 10 березня 2021 року об 12:00 год. у приміщенні головного адміністративного корпусу на території Черкаської ТЕЦ за адресою: м. Черкаси, проспект Хіміків 76, за участю представника міської влади, керівництва та фахівців підприємства відбулося відкрите обговорення (відкрите слухання) проєкту Інвестиційної програми з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії приватного акціонерного товариства «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2021 рік.

Обґрунтовувальні матеріали щодо зазначеного питання було оприлюднено, з метою одержання зауважень та пропозицій, шляхом розміщення на офіційному вебсайті ліцензіата ПРАТ «Черкаське хімволокно». Зауважень та пропозицій до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань не надійшло.

Враховуючи обмеження на зібрання людей та задля дотримання необхідних заходів щодо запобігання поширенню та розповсюдженню COVID-19, відкрите слухання відбувалося у форматі онлайн-трансляції на платформі Zoom.

Взяти участь у трансляції мали можливість усі зареєстровані учасники, які подали відповідну заявку. Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймалися до 09 березня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді.

ПРОТОКОЛ відкритого обговорення проєкту Інвестиційної програми з виробництва транспортування та постачання теплової енергії ПРАТ “Черкаське хімволокно” на 2021 рік.

РЕЄСТР учасників відкритого обговорення.