Вітаємо з Днем Незалежності України!

Дорогі містяни, колеги, друзі, партнери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України!

30 років назад було започатковано нову епоху в житті українського народу та законодавчо закріплено його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення. Ця визначна дата стала поворотною віхою та навіки увійшла в історію розвитку Української держави.

Це не просто День народження держави. Це день пам’яті про покоління наших предків, що творили націю і боролися за її державність, Пройшовши серйозні випробування, українці створили свою незалежну міцну державу, яка існує вже три десятиліття.

Усі великі успіхи нашої країни складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, а прагнення до єдності стане запорукою процвітання України.

Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Щиро зичимо Вам родинного затишку, порозуміння та згуртованості, миру та добра, міцного здоров’я та бадьорості духу, віри у світлу і щасливу долю нашої країни та всіх тих, хто живе під світлим безкраїм українським небом.

Будьмо вільними, будьмо незалежними!

Зі святом тебе, Україно!

 З повагою,

адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно