ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

Дорогі колеги, партнери, друзі та жителі міста!

2022 рік уже на порозі! Від адміністрації та колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового! Нехай рік, що минає залишить по собі лише добрі та приємні спогади.

Хочеться всім побажати, щоб у прийдешньому році з вами сталося справжнє диво, про яке ми всі так мріємо. Хоча у кожного воно своє, але обов’язково найнеобхідніше та найважливіше.

Нехай 2022 рік буде особливим для вас, радісним та щасливим, повним надій та сподівань, щедрим на успіхи, везіння та яскраві мрії! Хай у вашому домі панують мир і спокій, тепло і затишок, добробут і благополуччя.

Бажаємо вам досягати нових вершин і самореалізовуватися. Будьте наполегливими у досягненні своїх цілей, натхненними в роботі та успішними в усіх добрих починаннях.

Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, великого людського щастя і Божої благодаті! А ще, побільше вам радісних моментів, які переходять в приємні спогади, та зустрічей з відданими друзями і близькими людьми.

Нехай Рік Новий буде для вас багатим на добро! Ми всі станемо добрішими та уважнішими до оточуючих людей і наші серця наповняться щастям!

Щасливого Нового Року та веселого Різдва!

З повагою,

адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»