Вітаємо з ювілеєм директора Черкаської ТЕЦ Фатьянова Михайла Юрійовича!

Вітаємо з ювілеєм директора Черкаської ТЕЦ Фатьянова Михайла Юрійовича!

Сьогодні відзначає свій ювілейний День народження хороший сім’янин, відповідальний батько, люблячий чоловік та мудрий керівник, директор Черкаської ТЕЦ Михайло Юрійович Фатьянов.

Ювілей – чудова нагода, щоб висловити захоплення Вашим життєвим шляхом, який є яскравим прикладом відданості обраній професії. Ви нерозривно поєднали свою долю зі сферою енергетики, пройшовши нелегкий шлях від простого працівника до керівника великого підприємства.

Як талановитий керівник, Ви мудро скеровуєте колектив і виробничу діяльність станції з урахування вимог і викликів сучасного життя країни, спрямовуючи вектор розвитку на нові цілі. Сьогодні підприємство стабільно працює та розвивається, гарантуючи надійність теплопостачання та затишок у домівки містян.

Притаманна Вам активна життєва позиція й невичерпна енергія, професійний досвід і здатність творчо підходити до вирішення найскладніших проблем здобули заслужений авторитет і повагу у діловій сфері, серед колег та партнерів.

Михайле Юрійовичу, нехай Ваші задуми завжди будуть мудрі, рішення – виважені і справедливі, у справах службових нехай завжди буде підтримка колег та однодумців, а в серці – добро й тепло від людської вдячності!

Бажаємо Вам невичерпної енергії творення, безперешкодної дороги до успіху, високих досягнень, перспективних планів та нових успішних проектів задля розвитку Черкаської теплоелектроцентралі.

Нехай здійсняться усі Ваші найзаповітніші мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії всеосяжних перспектив. Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейної злагоди та добробуту. Будьте завжди таким же творчим, енергійним та веселим, яскраво проживайте кожну мить свого життя!

Шановний Михайле Юрійовичу, у цей святковий день від імені всього колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого славного ювілею!

Вітаємо з Днем народження!!!

З повагою,

колектив ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно»