Встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію

28.06.2023 року ПРАТ «Черкаське хімволокно» звернулося до Черкаської міської ради із заявою про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також на послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води на наступний розрахунковий період.

Зміна тарифів обумовлена зміною окремих його складових, а саме: зміна річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, зміна розміру мінімальної заробітної плати,  зміною розміру екологічного податку, зміною цін на послуги та матеріали пов’язані з інфляцією та інше.

Також повідомляємо, що у відповідності до Закону України від 19 серпня 2022 року № 2479-IX «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» заборонено протягом дії воєнного стану та шести місяців після його завершення підвищувати тарифи на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення. Тобто, тарифи для населення залишаться без змін.

 

Матеріали щодо розрахунків тарифів додаються : ЗАВАНТАЖИТИ СТРУКТУРУ ДО ТАРИФУ

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в строк до 18.07.2024 року включно за адресою: 18036, м. Черкаси, проспект Хіміків, 76 та на електронну адресу: [email protected]