Вишиванка – духовна броня українців!

Вишиванка – духовна броня українців!

Друзі, вітаємо всіх зі святом, з Днем Вишиванки!

У цей день важливо згадати про наше коріння. Саме тому, ми гордо одягаємо вишиванку, щоб показати нашу незалежність, спрагу до життя, любов до неньки України та повагу до національних традицій і звичаїв. На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» теж долучилися до святкування та одягли різнобарвні вишиванки.

Здавна українська вишита сорочка служила не просто елементом одягу, а й була потужним оберегом. Вишиванка – своєрідний унікальний код нації із зашифрованими знаками у візерунках.

Сьогодні, в умовах повномасштабної війни в Україні, це свято має особливе значення, оскільки вишиванка є символом незламності українського народу.

Ми вже продемонстрували цілому світу нашу нескореність та сильний дух. Борючись зі злом, ми продовжуємо жити заради нашого світлого майбутнього. Робимо все можливе в тилу для того, аби наші українські воїни якнайшвидше здобули Перемогу.

Сьогодні також передаємо державний прапор України нашому колезі Сергію, який нещодавно долучився до лав ЗСУ. «Повертайся живим! Чекаємо з Перемогою!» – основний посил, написаний на полотні, від колективу станції. Синьо-жовтий оберіг буде передано захиснику з передачею необхідних речей.

Віримо в наших оборонців! Віримо в Україну! Разом до Перемоги!

З Днем Вишиванки, Україно!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»