Як передати показники через чат-бот у Телеграмі (інструкція)!

Як передати показники через чат-бот у Телеграмі (інструкція)!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» нагадує, що для зручності споживачів, у додатку Телеграм створено чат-бот задля передачі показників квартирних (індивідуальних) приладів обліку теплової енергії та гарячої води.

За допомогою Телеграм-бота швидко та в будь-який час доби, ви зможете передати показання лічильників по одному або декільком особовим рахункам.

Щоб розпочати роботу в додатку Телеграм, наберіть у пошуковому рядку текст: Черкаська ТЕЦ_ПОКАЗНИКИ або перейдіть за посиланням, після чого, ви опинитеся безпосередньо в чаті.

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:

  1. У додатку Telegram у рядку пошуку набираємо: Черкаська ТЕЦ_ПОКАЗНИКИ.
  2. Натискаємо «розпочати/старт».
  3. Щоб пройти реєстрацію натискаємо в меню на розділ «Додати особовий рахунок».

Після успішної реєстрації особового рахунку, ви побачите прізвище, ім’я та по батькові особи, на яку оформлений вищезазначений рахунок. Після цього, ще раз введіть номер особового рахунку для підтвердження.

  1. Для передачі показників у меню обираємо пункт «Мої особові рахунки». З’явиться перелік зареєстрованих вами особових рахунків.
  2. Виберіть у меню необхідний рахунок.
  3. Натисніть на необхідний прилад обліку, який закріплено за цим рахунком (на опалення / на гаряче водопостачання). У чат-боті побачите попередній показник, який вами було передано.
  4. Введіть нові показники та натисніть «ЗБЕРЕГТИ» або «ЗМІНИТИ», якщо помилково внесли не вірні дані.

У разі встановлення декількох приладів обліку, процедуру внесення показників необхідно провести по всім зареєстрованим приладам. Не забудьте зберігати дані після кожного вводу показників.

Нагадуємо, що для коректних розрахунків передачу показників лічильників варто здійснювати з 10 до 30 числа щомісяця! Просимо не відкладати передачу показань на останній день, а внести актуальні дані вже сьогодні.

Зверніть увагу! Якщо у вас встановлено бойлер або ви залишили домівку та не користуєтесь гарячою водою, однаково необхідно кожного місяця передавати показання лічильників гарячої води, навіть якщо вони незмінні.

Працюємо для вас! Працюємо для вашого комфорту!

Покрокова відео-інструкція за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=euNh3SAcU2g

Пресслужба Черкаської ТЕЦ