Як відтермінувати виплату заборгованості за комунальні послуги

Як відтермінувати виплату заборгованості за комунальні послуги

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», як постачальник теплової енергії та гарячого водопостачання, повідомляє, що у споживачів-боржників є можливість відтермінувати виплату заборгованості за спожиті комунальні послуги та укласти договір реструктуризації боргу.

Наші споживачі потрапляють у різні життєві обставини, через які не завжди можуть у повному обсязі сплатити рахунки за послуги.

У разі несплати та накопичення заборгованості споживачем за комунальні послуги, підприємство вимушене звертатись до суду та до органів виконання рішень задля стягнення боргу в примусовому порядку.

Разом із тим, адміністрація підприємства завжди йде назустріч споживачам. Ми надаємо можливість укласти договір реструктуризації, змінюючи умови погашення боргу на більш лояльні. В кожному окремому випадку рішення приймається індивідуально. Процедура укладання такого договору не складна.

Для цього необхідно звернутися за адресою проспект Хіміків, 76 до фахівців юридичного відділу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» та надати перелік необхідних документів:

▪ копію паспорту (3 сторінки);

▪ копію ідентифікаційного коду;

▪ копію права власності на житло;

▪ оригінал та копію квитанції про оплату частини боргу.

Щоб отримати консультацію з питань оплати заборгованості та укладення договорів реструктуризації боргу звертайтесь за номером телефону:

  • 093-354-47-98 (вайбер, телеграм);
  • 050-271-56-06 (вайбер, телеграм).

Зі свого боку адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» висловлює щиру подяку сумлінним споживачам, які вчасно та в повному обсязі розраховуються за спожиті послуги!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ