Як знайти кваліфіковані кадри та що таке HR-бренд підприємства?

Як знайти кваліфіковані кадри та що таке HR-бренд підприємства?
Як знайти кваліфіковані кадри та що таке HR-бренд підприємства?
Як знайти кваліфіковані кадри та що таке HR-бренд підприємства?

Представники від ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» взяли участь у семінарі на тему: «Роль HR-бренду в успіху підприємства», який відбувся на базі Черкаського міського центру зайнятості за сприяння відділу рекрутингу.

У ході семінару відбулась зустріч власників, керівників, ТОП-менеджерів, HR-менеджерів підприємств міста з експертом, біснес-коуч тренером та генеральним директором Консалтингового агентства «Персонал» Іриною Кіркіною.

Головною метою заходу було донесення інформації до роботодавців щодо реалій і тенденцій сучасного ринку праці, важливості HR-бренду компанії у залученні кваліфікованого персоналу, професійного розвитку колективу та підтримки загального комфортного клімату у компанії.

Присутні ознайомилися яку роль відіграє HR-бренд задля успіху підприємства чи компанії, хто перемагає в конкурентній боротьбі за кращі кадри та про HR-бренд й анти бренд, як нові виклики для підприємства.

Начальник відділу кадрів Черкаської ТЕЦ Володимир Шаповалов зазначає, що нині на підприємстві працює понад 800 працівників. Переважна більшість – це виробничі професії, що забезпечують технологічний процес. Періодично виникає потреба у підборі кваліфікованих працівників на вакантні посади. У цьому напрямі підприємство активно співпрацює з Черкаським міським центром зайнятості. Відбір кандидатів є дуже важливим. Так, як близько 30% колективу – це оперативний персонал, який забезпечує надійну та безперебійну роботу основного та допоміжного устаткування, забезпечуючи місто теплом та гарячою водою. Захід був дуже інформативним та корисним, адже на сьогодні роботодавці ледь встигають за тенденціями на ринку праці, – наголосив Володимир Олексійович.

Ознайомитися з переліком вакантних посад на підприємстві можна за посиланням: https://khimvolokno.com.ua/vakansiyi

Прес-служба Черкаської ТЕЦ