З Днем народження вітаємо директора Черкаської ТЕЦ Біду Олексія Володимировича!

З Днем народження вітаємо директора Черкаської ТЕЦ Біду Олексія Володимировича!

Сьогодні відзначає свій День народження успішний керівник, відмінний батько і турботливий сім’янин, директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда.

Сьогоднішній день – чудова нагода, щоб висловити захоплення Вашим життєвим шляхом, який є яскравим прикладом відданості обраній сфері діяльності. Свого часу Олексій Володимирович твердо вирішив поєднати своє життя з галуззю енергетики, прийшовши працювати на Черкаську ТЕЦ – на своє перше робоче місце. Розпочав свій трудовий шлях він машиністом-обхідником із котельного устаткування у котлотурбінному цеху та продовжив працювати інженером планово-економічного відділу. Завдяки наполегливій праці та професійній компетентності Олексій Біда очолив планово-економічний відділ та через кілька років був призначений заступником Директора з економіки та фінансів, а сьогодні він очолює велике підприємство.

Загалом 23 роки свого життя Олексій Володимирович віддав роботі на Черкаській ТЕЦ. Щоденна віддача та професіоналізм забезпечили Вам повагу серед колег та авторитет у діловій сфері.

Олексію Володимировичу, нехай Ваші задуми завжди будуть мудрі, рішення – виважені та справедливі, у справах службових нехай завжди буде підтримка колег і однодумців, а в серці – добро й тепло від людської вдячності!

Хочемо побажати Вам безперешкодної дороги до успіху, високих досягнень, реалізації всіх ідей та перспективних планів. Нехай кожен Ваш рік буде кращим за попередній, а кожен день буде продуктивнішим минулого!

Від усього колективу, бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейної злагоди та благополуччя, подальших успіхів у щоденних справах, будь-яких починаннях і здійснення всіх мрій та сподівань!

Олексію Володимировичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження від усього колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»! Зі святом!