З Міжнародним жіночим днем!

З Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні, коли в Україні триває повномасштабна війна, українським жінкам доводиться знову для себе вимірювати рівень внутрішньої сили та опори. Так, за роки війни кількість жінок у Збройних силах України зросла на 40%. Службу нині на рівні з чоловіками проходить понад 43 тисячі військовослужбовиць. Відчуваємо гордість за всіх дівчат-захисниць, які сьогодні попри все тримають Україну!

Ми захоплюємося жінками-військовослужбовицям, медикинями, волонтерками, науковицями, енергетикинями, культурними й політичними діячками та всіма українками, що стоять нині на варті миру. Завдяки вашій силі духу та сміливості, наша країна залишається незалежною та сильною державою. Дякуємо кожній за вагомий внесок у нашу перемогу!

Сьогодні на підприємстві ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» працює понад 200 жінок, кожна з яких, виконує свою надважливу роботу. Талановиті та професійні, вони докладають максимум зусиль, аби тепло та затишок були не тільки у родинному колі, але й у домівках містян. Нашим дівчатам до снаги будь-які виклики! Дякуємо кожній фахівчині енергетичної галузі за сумлінну працю і професіоналізм, адже Ви є невід’ємною частиною великих змін в енергетиці України! Українські жінки – це рушійна сила нашого суспільства!

Дорогі наші жінки, бережіть свої суперсили. Бережіть себе, своїх рідних і вірте, що невдовзі війна закінчиться. Нехай весна кожній із Вас принесе багато тепла, добра та любові! Україна переможе й розквітне знову, як нинішня весна.

З повагою, колектив ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»