З нагоди 60-річчя Черкаської ТЕЦ відбулися святкові урочистості на нагородження працівників

З нагоди 60-річчя Черкаської ТЕЦ відбулися святкові урочистості на нагородження працівників
З нагоди 60-річчя Черкаської ТЕЦ відбулися святкові урочистості на нагородження працівників

1 червня 2021 року ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» приймала вітання з нагоди 60-річного ювілею підприємства. У Черкаській обласній філармонії цього дня відбулися урочистості та святкування. Ювілей зібрав ветеранів виробництва, сьогоднішніх працівників, представників міської та обласної влади, партнерів ТЕЦ.

Висловити слова вдячності та привітати колектив Черкаської теплоелектроцентралі з ювілеєм завітала міська й обласна влада, керівники комунальних підприємств, партнери.

Міський голова м. Черкаси Анатолій Бондаренко, привітав колектив станції та нагородив Подяками та цінними подарунками. Голову правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктора Олексенка очільник міста відзначив медаллю «За сумлінну працю».

  • Від себе особисто та від Черкаської міської ради хочу висловити вам слова вдячності за ту працю, яку ви віддаєте жителям нашого міста, за ту віддачу, що відчувають наші жителі, адже близько 62-65% міста опалюється завдяки вашому підприємству! – зазначив Анатолій Васильович.

Заступник голови Черкаської ОДА Віктор Гусак подякував теплоенергетикам за відданість, з якою вони працюють на благо міста та відзначив почесними грамотами.

  • Підприємство працює завдяки вам. Хай належним чином оцінюється ваш високий професіоналізм та відповідальність. Нехай розвивається ваша справа та підприємство! – наголосив Віктор Григорович.

Під час урочистого заходу з нагоди 60-річного ювілею за значний особистий внесок у розвиток підприємства, за багаторічну плідну працю та високий професіоналізм Почесними грамотами від адміністрації ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» нагороджено працівників та ветеранів станції.

Голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко висловив найвищу подяку кожному працівнику та впевненість у подальшій безперебійній роботі на благо жителів міста.

  • Я вдячний всім, кожному працівнику, від слюсаря до директора за безперебійну роботу, самовідданість та професіоналізм. Не дивлячись на складні економічні умови, ми працюємо і впевнений, що будемо працювати ще 60 років точно! – підкреслив Віктор Володимирович.

Нині на підприємстві працює понад 700 висококваліфікованих працівників. Для більшості з них Черкаська ТЕЦ – це не просто робочі будні, а справжня велика родина. У колективі є не одна трудова династія, де поруч з батьками працюють діти, з чоловіками – дружини, а дідусі передають досвід своїм онукам.

Серед ветеранів Черкаської ТЕЦ Калінін Василь Никифорович, який працював з дня заснування станції слюсарем паливо-транспортного цеху більше 32 років. На станції працював також його син, онук та дружина онука. Загальний стаж роботи цієї трудової династії понад 100 років.

Не можемо не згадати Лисенка Петра Пилиповича, який працював на ТЕЦ з 1967 року. Він пройшов шлях від електромонтера цеху теплової автоматики та вимірювань до заступника директора ТЕЦ з охорони праці. Поряд з ним на теплоелектроцентралі працював його син, обидві доньки та дружина сина. Загальний стаж роботи цієї трудової династії 111 років.

Полоз Володимир Борисович начальник зміни котлотурбінного цеху пропрацював на ТЕЦ понад 27 років. Поряд з ним трудилися на станції дружина та син. Загальний стаж роботи цієї трудової династії більше 50 років.

За 60-річну історію Черкаської ТЕЦ на підприємстві утворилася не одна плеяда трудових династій і створилася не одна родина теплоенергетиків.

Присутній на заході керівник Обласної організації профспілки працівників енергетики і електротехнічної промисловості України Олександр Молдованов також привітав теплоенергетиків з 60-річним ювілеєм та вручив Почесні грамоти, Подяки та нагрудні знаки. Почесним знаком федерації профспілок «За розвиток соціального партнерства» нагороджено Директора Черкаської ТЕЦ Олексія Біду.

На завершення урочистостей музичним подарунком для присутніх став святковий концерт симфонічного оркестру, який створив незабутню атмосферу.

60 РОКІВ – це без перебільшення визначна дата в житті всього робочого колективу Черкаської ТЕЦ!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ