Запрацював новий веб-сайт Черкаської ТЕЦ

Запрацював новий веб-сайт Черкаської ТЕЦ

Черкаська ТЕЦ повідомляє про запуск нового корпоративного  сайту. Ознайомитись із його головним меню, додатковими сторінками та проглянути різні інформаційні матеріали чи фото можливо за посиланням khimvolokno.com.ua. Нині сайт працює у тестовому режимі.

Новий інформаційний ресурс став більш функціональним завдяки зручному інтерфейсу та сучасній навігації. Користувачі з легкістю зможуть знайти інформацію щодо тарифів, оплати послуг, діяльності підприємства та іншу корисну інформацію.

Також споживачі зможуть подати звернення, перевірити стан особового рахунку, передати показники лічильників і сплатити кошти за спожите тепло та гаряче водопостачання. І все це можливо реалізувати, не виходячи з дому, варто лише зайти в «Особистий кабінет» на сайті Черкаської ТЕЦ. Для досконалої роботи цього сервісу нині на сайті проводяться технічні роботи, тому у роботі сайту можливі збої. Адміністрація ТЕЦ просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Після тестування новий сайт буде адаптовано до перегляду на мобільних пристроях.

Кількість споживачів, у домівках яких тепло та комфортно завдяки роботі електроцентралі, вже більше 150 000. Черкаська ТЕЦ прагне постійно вдосконалювати та підвищувати якість наданих послуг. Ми й надалі будемо робити все можливе для якісного та оперативного обслуговування споживачів. Запрошуємо всіх охочих допомогти створити ще більш відкриту і корисну інформаційну платформу. Якшо ви маєте конструктивні пропозиції щодо вдосконалення нового веб-сайту пишіть нам на електронну пошту підприємства cherk_tec@meta.ua з поміткою «Про новий сайт» Ми обов’язково врахуємо вашу думку!

Прес-служба Черкаської ТЕЦ