Здійсніть оплату за отримані послуги з постачання гарячої води дистанційно!

Здійсніть оплату за отримані послуги з постачання гарячої води дистанційно!

Уже майже чотири місяці триває війна. Наші захисники мужньо боронять рідну землю, а підприємство ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» підтримує тил, безперебійно працюючи 24/7 – усі разом ми наближаємо Перемогу!

Для виконання своїх обов’язків перед споживачами та безперервного постачання послуг ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» потребує ресурсів для придбання матеріалів, проведення ремонтних та аварійних робіт, виплати заробітної плати працівникам. Тому, сьогодні кожна ваша оплата за спожиті послуги є великою допомогою та значною підтримкою для нашого підприємства. Це також і податки, а значить — кошти на Збройні сили України та соціальні виплати.

Ми вдячні нашим споживачам, які в цих надскладних умовах, знаходять фінансові та технічні можливості для здійснення оплати. Ми розуміємо кожного, хто такої можливості нині не має.

Якщо ви маєте змогу сплатити за отриману послугу, будь ласка, зробіть це. Сьогодні функціонування теплоелектроцентралі залежить від кожної вашої оплати. Кожен платіж – це «дякую» людям, що працюють в умовах війни, і можливість для них годувати свої родини. До того ж, це ще один ваш внесок в оборону нашої країни.

Скористайтесь можливістю провести оплату за отримані послуги постачання гарячої води дистанційно, не виходячи з дому, за допомогою банківської карти через платіжні сервіси та інтернет банкінги. Оберіть найзручніший для вас спосіб оплати:

▪ Приват24;

▪ Portmone.com;

▪ EasyPay;

▪ Payhub;

▪ My Alfa-Bank.

Об’єднаймо наші зусилля заради Перемоги! Сьогодні, коли по всій країні точаться запеклі бої з окупантами, дуже важливо забезпечити надійний тил, який має працювати на підтримку України.

Тримаємось! Перемога буде за нами!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»