Змінено режим роботи Центру обслуговування споживачів на період дії обмежень «червоної» зони!

Змінено режим роботи Центру обслуговування споживачів на період дії обмежень «червоної» зони!

З 12 листопада 2021 року на території Черкаської області починають діяти карантинні обмеження «червоної» зони. Таке рішення ухвалено Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. З огляду на це, адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що відповідно до постанови КМУ №1236 від 09.12.2020р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2», підприємство змінює умови прийому споживачів.

Так, з 15 листопада 2021р прийом громадян Центром обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ буде проводитись за умови наявності в особи сертифікату про вакцинацію, негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години, або «зеленого» COVID-сертифіката чи документа про одужання.

До того ж звертаємо увагу, що прийом громадян проводиться з виконанням обов’язкових запобіжних заходів: наявності захисної маски та дотриманням соціальної дистанції. Наголошуємо, що у приміщенні Центру обслуговування споживачів одночасно може перебувати не більше 5 осіб.

З огляду на те, що наразі на Черкащині, внаслідок пандемії COVID-19 діють карантинні обмеження, адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наполегливо радить споживачам вирішувати свої нагальні питання дистанційно та за допомогою онлайн-сервісів.

Задля ефективної комунікації зі споживачами, на підприємстві збільшено кількість операторів, що відповідають на дзвінки громадян, які надходять на багатоканальний номер телефону Центру обслуговування.

Шановні споживачі!

Щоб отримати необхідну інформацію чи відповіді на актуальні питання звертайтесь у довідкову службу за багатоканальним номером телефону: (0472) 31-96-90, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, у п’ятницю – до 16:00.

Піклуйтеся про своє здоров’я та близьких людей!

З повагою, адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»