Значний перелік будинків Хімселища уже з гарячою водою!

Значний перелік будинків Хімселища уже з гарячою водою!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що завдяки оперативним діям та зусиллям ремонтної бригади ТЕЦ завершено ремонт магістральної тепломережі №3, яка забезпечує тепловою енергією частину району Хімселища. У зв’язку з цим, у частині будинків цього району, де була технічна можливість, гаряче водопостачання відновлено.

Також завершено ремонтні роботи на магістралі №6, яка проходить по проспекту Хіміків, та подано теплоносій у мережу. У будинках відновлене гаряче водопостачання, за винятком тих місць, де є пошкодження на мережі, що перебуває на балансі КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

За результатами четвертого етапу гідравлічних випробувань було виявлено ряд складних пошкоджень трубопроводу. Наразі завершуються роботи з ліквідації поривів на магістральній мережі №7, що проходить по вулиці Самійла Кішки. Фахівці нині замінюють 30 метрів трубопроводу діаметром 325 мм. Роботи заплановано завершити 25 вересня 2020 року.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Проведені тепловиками заходи забезпечать у подальшому надійне постачання гарячої води та безперебійну подачу тепла до житлових будинків у період опалювального сезону.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ