Підтримка внутрішньо переміщених осіб (відео)

Підтримка внутрішньо переміщених осіб (відео)

У Черкаському художньому музеї відбулося відкриття персональної виставки талановитої художниці Марії Безкоровайної «Хованки». Виставка відбулася за підтримки підприємства ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Марія Безкоровайна народилася у м. Краматорськ. Утім через війну художниця вимушена була залишити свою рідну домівку. Нині вона живе та працює в Тернополі. З перших днів війни Марія займається волонтерською діяльністю, проводить безкоштовні творчі майстер-класи для дітей внутрішньо переміщених осіб, яких прихистила Тернопільщина.

“Війна у багатьох українських митців відібрала можливість займатись улюбленою справою. Нині чимало художників покинули свої рідні домівки та знайшли свій прихисток в інших містах чи навіть країнах. Наше підприємство розуміє, як складно нині внутрішньо переміщеним особам, тому ми завжди без вагань допомагаємо, коли до нас звертаються, – зазначив під час відкриття виставки голова правління ПРАТ “Черкаське хімволокно” Віктор Олексенко.

– Сьогодні, як ніколи, важливо підтримувати сферу культури та мистецтва в Україні. Адже мистецтво допомагає, аби світ не забував про війну в Україні. Мистецтво через фільми, поезію, картини допомагає людям із усього світу глибше усвідомити те, що насправді відбувається, а це — боротьба за свободу та незалежність нашої землі, за нашу українську ідентичність!» — наголосив керівник.

Детальніше про відкриття виставки Марії Безкоровайної «Хованки» та про допомогу українським митцям у воєнний час у сюжеті за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=Hkogv-fZtmw&list=PLEEC470EC3C479A01&index=3

Пресслужба Черкаської ТЕЦ