Участь представників влади у відкритих обговореннях Черкаської ТЕЦ – початок рейдерського захоплення підприємства!

Участь представників влади у відкритих обговореннях Черкаської ТЕЦ – початок рейдерського захоплення підприємства!

20 листопада 2020 року на Черкаській ТЕЦ відбулось відкрите обговорення щодо встановлення тарифів на 2021 рік. Задля дотримання необхідних заходів щодо запобігання поширенню та розповсюдженню Covid-19 обговорення проходило на онлайн платформі відеозв’язку Skype.

Після оголошення закриття відкритого обговорення, коли учасники почали відключення від відеоконференції, було зафіксовано дуже неприємну для Черкаської ТЕЦ телефонну розмову одного з учасників. Посилання на відповідний відеофайл надійшло сьогодні на електронну адресу Черкаської ТЕЦ.

На відео учасник відкритого обговорення новообраний депутат від політичної партії «Слуга Народу» Черкаської міської ради Юрій Котолуп, який вже неодноразово безпідставно звинувачував та ставив під сумнів діяльність Черкаської ТЕЦ, отримує телефонний дзвінок та має розмову з головою Черкаської обласної державної адміністрації Сергієм Сергійчуком, звинувачувальні наступи на адресу Черкаської ТЕЦ якого, раніше також спростовувалися підприємством.

Хоча депутат Котолуп і не називає ім’я співрозмовника, та це стає зрозуміло з контексту розмови, – «молодец там Ваш зам, кстати выступал правильно…». Серед учасників відкритого обговорення була зареєстрована тільки одна людина з даним статусом, Гусак Віктор Григорович – заступник голови Черкаської ОДА (Сергія Сергійчука), який дійсно долучався до обговорення з рядом питань та коментарів.

У зафіксованій на відео телефонній розмові, посадовець та депутат викривлено обговорюють проведені Черкаською ТЕЦ відкриті обговорення та подальші дії, що характеризують наступ на діяльність Черкаської ТЕЦ. Зокрема: «сейчас мы будем позовы готовить, но тут надо как бы машина чтобы включалась», «я говорю, что без машины государственной вряд ли их сдвинуть», «теперь еще больше желание порвать их».

Зазначена телефонна розмова прямо свідчить на те, що всі безпідставні звинувачення, які лунали та лунають на адресу Черкаської ТЕЦ від новообраного депутата Юрія Котолупа та голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука є нічим іншим, як заздалегідь спланованою у власних інтересах акцією.

Тепер є зрозумілими й попередні заяви Сергія Сергійчука, що були неодноразово озвучені посадовцем на нарадах в ОДА, засобах масової інформації та у соціальних мережах, ще з першого дня своєї каденції (28 серпня 2020 року). Зокрема, він звинувачував у завищеній вартості вугілля в тарифі в розмірі 115 доларів за тонну, при тому, що офіційна ціна лише 60$, критикував тариф, діяльність ТЕЦ та звинувачував власників підприємства, що орендують комплекс.

До того ж, голова ОДА закликав до розриву договору оренди теплоелектроцентралі та звертався до всіх правоохоронних органів міста Черкаси щодо перевірки діяльності Черкаської ТЕЦ. При тому, що тариф Черкаської ТЕЦ фактично на 20% нижчий за тариф КП «Черкаситеплокомуненрго» та один з найнижчих в Україні.

Відтак, усі подальші подібні прояви зазначених посадовців на адресу нашого підприємства будуть розцінені, як спроба дестабілізації діяльності Черкаської ТЕЦ, з можливістю зриву виробничого процесу у розпал опалювального сезону та подальшим рейдерським захопленням підприємства.

У свою чергу, просимо звернути увагу правоохоронних органів, громадськості та засобів масової інформації на ситуацію, яку розгойдують політики в розпал опалювального сезону у місті Черкаси.

Посилання на відео:(2) Watch – Цікаве (facebook.com)